MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 9535473
nr 953 5473
CARPET
Röllakan, 175 x 245, wear, damages.
Röllakan, 175 x 245
Condition: slitage, skador
800
SEK 300
Monday April 6 2015
at 18:13:26
100 kr
200 kr
250 kr