MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 9535473

nr 953 5473

CARPET

Röllakan, 175 x 245, wear, damages.

Röllakan, 175 x 245

Condition: slitage, skador

800

SEK 300

Monday April 6 2015
at 18:13:26